Vaško drobelės yra aplinkai draugiška ir ilgaamžė alternatyva plastikiniams maisto indeliams ir plėvelėms. Drobelėms naudojami 100 proc. medvilnės audiniai, kurie yra padengiami natūraliu bičių vašku, pušų sakais ir simondsijų aliejumi. Jos yra lengvai naudojamos, biologiškai skaidrios ir draugiškos aplinkai. Mūsų vaško drobeles galite naudoti apie 300 kartų.

Kaip naudoti vaško drobeles? Jos gali būti naudojamos kaip vyniojimo popierius, kad įvyniotumėte maistą, tokį kaip vaisiai, daržovės, sūris ar duona. Drobelės yra lengvai formuojamos rankomis, o po naudijomo nuplaukite jas šaltu vandeniu, palaukite kol išdžius ir naudokite dar kartą!

Drobelės yra naudingos gamtai savo ilgaamžiškumu ir galimybe jas atnaujinti. Jeigu jūsų drobelė tapo nebe tokia lipni ir nebeatlieka savo paskirties atnaujinkite ją mūsų drobelių atnaujinimo vašku. Šis mišinys sudarytas iš natūralaus bičių vaško, pušų sakų ir simondsijų aliejaus. 

Taigi, bičių vaško drobelės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sumažinti savo plastikinių atliekų kiekį ir prisidėti prie aplinkos apsaugos.

🌱🪴🐝

Komentarai