Aplinkai draugiški produktai tampa vis populiaresni, nes vis daugiau žmonių siekia tvaraus gyvenimo būdo ir prisideda prie aplinkos saugojimo. Jeigu ir Jūs norite pradėti keisti savo gyvenimo būdą šiame straipsnyje pabandysime Jums padėti. Tvariam gyvenimui pradėti Jums reikės kelių pagrindinių produktų.

Pirmas produktas, kurį norėtume aptarti ir išskirti, yra daugkartiniai indų šveistukai.

Šie šveistukai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra atsparios įbrėžimams, ilgaamžės ir nepralaidžios. Tai puikus pasirinkimas siekiant mažinti plastiko šiukšlių kiekį bei prisidėti prie mažesnio atliektų kiekio. Ekonomiška ir tvaru, jokių vienkartinių pakuočių!

Kitas svarbus produktas yra kietasis indų ploviklis.

Ploviklis yra gaminamas iš natūralių medžiagų, tokių kaip soda, citrinos rūgštis ar eteriniai aliejai. Jis yra ne tik efektyvus, bet ir draugiškas aplinkai, nes neturi jokių kenksmingų medžiagų, kurios gali pakenkti vandens ekosistemai. Be to, kietasis indų ploviklis yra daugkartinio naudojimo, todėl Jums daugiau nebereikės pirkti plastikinių buteliukų su vienkartiniais plovikliais.

Daugkartiniai pirkinių krepšiai yra dar vienas svarbus pasirinikimas, siekiant tvaraus gyvenimo būdo.

Basos žemės daugkartinis pirkinių krepšys yra itin talpus, patogus ir svarbiausia ilgaamžis. Krepšys pagamintas iš natūralios, patvarios bei gamtoje suyrančios džiuto medžiagos. Kur kas tvaresnis pasirinkimas nei vienkartiniai plastikiniai krepšiai. Be to, daugkartiniai pirkinių krepšiai yra lengvi ir patogūs naudoti, todėl jie puikiai tinka kasdieniniam naudojimui.

Taip pat norėtume išskirti ir kietąjį šampūną.

Šampūnai giliai drėkina, nepalieka riebalų likučių ir neapsunkina plaukų. Padeda sukurti vonioje atpalaiduojančią atmosferą. Šiems šampūnams pagaminti reikia kur kas mažiau vandens nei įprastoms plaukų priežiūros priemonėms. Jų pakuotė yra popierinė, kas padeda išvengti papildmo [lastiko naudojimo. Pagamintas rankomis, natūralūs ingredientai tik įrodo, kad produktas yra itin draugiškas aplinkai.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus, produktas yra daugkartiniai skustukai.

Skustukai ekonomiški ne tik dėl savo pakuotės, bet ir gaminio medžiagos. Puikaus dizaino skustuvas Bambaw pagamintas iš 100% natūralaus, tvariai užauginto bambuko ir nerūdijančio plieno. Tinkamai naudojant ir laikantis visų gamintojo nurodymų, skustuvas Bambaw taps tvariausia Jūsų – tiek vyrų, tiek moterų naudojama priemonė. Tai puiki alternatyva įprastiems, plastikiniams skutimosi peiliukams.

Šie penki aptarti aplinkai draugiški produktai yra tik keli iš daugelio, kuriais naudojantis galite siekti tvaraus gyvenimo būdo. Visus produktus galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje basazeme.lt. Stengiamės ne tik padėti jums gyventi tvariau, bet ir prisidėti prie mažesnio atliekų kiekio ir aplinkos saugojimo. Taigi, kiekvienas pasirinikimas yra svarbus, pradėkime dabar!

Komentarai